0212 871 1060

Hakkımızda

Kamu kurumlarında görev yapan şirket yöneticilerimiz, 17 ağustos marmara depreminde kriz yönetim merkezinde resmi görevler üstlenmiş, deprem arama kurtarma ve tüpraş yangınında etkin görevlerde bulunmuş normalleşme çalışmalarında aktif rol oynamışlardır. 2002 yılında faaliyete başlayan şirket yöneticilerimiz 2006 yılından itibaren şirketi kurmak için adım atmışlardır. Kurulan AFFA İş Güvenliği ve Kalite Danışmanlık Şirketimiz güçlü referanslarıyla piyasadaki yerini almıştır. AFFA Kalite Türkiye’nin Avrupa Birliği uyum sürecinde Avrupa Birliği direktifleri doğrultusunda gerek yurt içinde gerek yurt dışındaki dinamikleriyle sanayicilerimize AFFA Kalite olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Merkezi İstanbulda bulunan şirketimizin Türkiye’nin her yerinde sanayicilerimize tüm ve tam danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Şirketimiz gerek yurt dışında gerekse yurt içinde mesleki gruplarla veya meslektaşlarımızla daima eğitim diyaloglarını sıcak tutmakta Türkiye de ve Dünyadaki iş hayatı yönetimsel sistemlerdeki değişimleri sizin adınıza takip etmektedir..

işte bu yüzden farklıyız. farkımız müşterilerimizin duymak istediklerini değil yüzleşmek istediklerini söylemeye bilme cesaretini göstermek AFFA İŞ GÜVENLİĞİ KALİTE EĞİTİM ŞİRKETİNİN KÜLTÜRÜDÜR. Bu kültür şirketimizin ayrılmaz bir parçası ve varlık sebebimizdir.